Hard-simulation!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hard-simulation!

Forum for the most hardocre simulation gamers.We want our games to be so real that they could be real life replacements.


2 posters

    Arma2 or OFP2

    avatar
    Admin
    Admin


    Posts : 17
    Join date : 2009-04-18

    Arma2 or OFP2 Empty Arma2 or OFP2

    Post  Admin Sat Apr 18, 2009 7:27 am

    I am pro ArmA2 because i heard rumors that codemasters is going to give up on some reality because of gameplay.
    Living.Dead
    Living.Dead


    Posts : 17
    Join date : 2009-04-18
    Age : 33
    Location : Split

    Arma2 or OFP2 Empty Re: Arma2 or OFP2

    Post  Living.Dead Sat Apr 18, 2009 12:16 pm

    Uff, izgleda da sam prvi, super. Nadam se da se ovako odgovara. Razz
    Osobno nisam isprobao ArmA2, vise sam zainteresiran za CoD-e. Zasad mislim skint battlefield 1942. BTW, mislim da je bas imba forum.Very Happy
    P.S. hocu li posto sam prvi(ili jedan od prih)biti nesto ovdje bolje ili vaznije?
    avatar
    Admin
    Admin


    Posts : 17
    Join date : 2009-04-18

    Arma2 or OFP2 Empty Re: Arma2 or OFP2

    Post  Admin Sat Apr 18, 2009 2:01 pm

    Living.Dead wrote:Uff, izgleda da sam prvi, super. Nadam se da se ovako odgovara. Razz
    Osobno nisam isprobao ArmA2, vise sam zainteresiran za CoD-e. Zasad mislim skint battlefield 1942. BTW, mislim da je bas imba forum.Very Happy
    P.S. hocu li posto sam prvi(ili jedan od prih)biti nesto ovdje bolje ili vaznije?

    Izgleda da nebude engleza baš došlo,iako je to bio plan.Čestitam na tome šta si prvi.Pokušaj dovesti još koju osobu,a mogli bi se dogovoriti o mjestu moderatora,sutra ću ja sam pokušati pozvati par prijatelja.
    Living.Dead
    Living.Dead


    Posts : 17
    Join date : 2009-04-18
    Age : 33
    Location : Split

    Arma2 or OFP2 Empty Re: Arma2 or OFP2

    Post  Living.Dead Sun Apr 19, 2009 2:24 am

    Ja sam isto vidio na bug forumu, pa posto je tamo 99% hrvata, mislim da ce se forum sastojat od hrvata. Pozvao bi ja prijatelj dosta, ali oni se ne zanimaju toliko za igrice kao ja. Jedino imam jednog frend iz Jordana Very Happy. On govori engleski.
    avatar
    Admin
    Admin


    Posts : 17
    Join date : 2009-04-18

    Arma2 or OFP2 Empty Re: Arma2 or OFP2

    Post  Admin Sun Apr 19, 2009 3:37 am

    Ok,ti si novi mod.Sutra počinje škola ponovo pa mislim da budem u kontaktu sa nekim ljudima.

    Sponsored content


    Arma2 or OFP2 Empty Re: Arma2 or OFP2

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Mon May 13, 2024 11:32 am